facebook

Takový normální večer

Na podzim každého roku se scházíme s nejlepšími kamarádkami a vždy vymyslíme nějaký program, jdeme na diskotéku, na večeří nebo do kina. Každý rok tuto akci má na starost někdo jiný. Tento rok to vyšlo na moji kamarádku Nikol. Nikol byla vždy pro každou zábavu ale letos vymyslela naprosto dokonalý plán. Nikol nikomu neřekla, co se bude dít. Dala nám na večer jasné instrukce a my je splnily. Dorazily jsem na místo, kamarádka Jitka už něco tušila, jelikož se na místě, kde jsme se sešly měla odehrávat nějaká show ale nikdo z nás netušil, co to bude. Na místě se začaly objevovat skupinky kamarádek, bylo mi to divné, že zde není žádný muž. A pak mi to celé došlo. Striptýz Brno!! Akce začala tanečním vystoupením všech striptérů. Bylo to opravdu skvělé, všechny ženy jásaly nadšením a pokřikovaly na striptéry. Byla to doslova atmosféra jako z filmu.

Následovaly individuální tanečky, striptýzy a dokonce i vystoupení víc striptérů najednou. Vystoupení doprovázely skvělé kostýmy a vynikající hudba. Úžasné bylo, že si při některých vystoupeních vzali náhodnou ženu na pódium, ostatní ženy jásaly ještě víc a navodilo to celému večeru neskutečnou atmosféru a naladění. Během krátké pauzy probíhalo focení a nákup lístku do tomboly. Po nákupu lístku jsme se zastavili na chvíli na baru a popíjely jsme drinky, celý večer se vyvíjel skvěle. Po 2 hodinách tanečních akrobacií a nádherných chlapů měla přijít na scénu tombola. Nějaké lístky jsme si koupily ale jelikož jsme seděly celou přestávku na baru, už jsme ani moc tombolu nevnímaly a skvěle se bavily. Lístečky na tombolu jsme si ale rozložili ale spíše jsme se věnovaly povídání. Privátní striptýz Pardubice vyhrává číslo 12!!! Viděla jsem před sebou číslo 12, na chvíli jsem se zamyslela, jestli se mi to zdá, že bych na ty čísla ani neviděla, ale Nikola zareagovala, ty jsi to fakt vyhrála!!!!!

Nevěděla jsem, co mám dělat. Muž na pódiu ukazoval ať jdu za ním, tak jsem šla. Opravdu jsem vyhrála první a nejlepší cenu v tombole, kterou jsem si měla vybrat hned. Posadili mě na horké křeslo, ztlumili světla a vše začalo. Byla jsem jako bohyně na horkém křesle. 15 minut jsem si užívala taneční kreace, dotyky a pohled na ty božská stvoření. Po celé akci jsme s kamarádka v naproste skvělé náladě pokračovaly v jednom místním klubu na diskotéce až do ranních hodin. Pokud se rozhodujete, zdali takovou akci navštívit, ani neváhejte!

Zpět na přehled blogu