facebook

Práce nebo brigáda

Hledáte práci nebo brigádu?


Naše agentura se zaměřuje na zajišťováním striptýzových vystoupení na soukromých akcích nejen v Ostravě ale i v širokém okolí. Může být striptýz Olomouc , Brno . A proto, že je o naše služby čím dál větší zájem, rozhodli jsme se rozšířit řady našich striptérů a striptérek. Tím se otevírá možnost pro vás, najít práci nebo brigádu v zábavném a netradičním oboru, se skvělými pracovními podmínkami a vysokým finančním ohodnocením.

Striptýz není tabu


Dávno jsou pryč časy, kdy v našich končinách téma striptýzu v lidech vzbuzovalo pohoršení. Po pádu železné opony se vnímání této zábavy sjednotilo se zbytkem západního světa a nyní je dámský i pánský striptýz běžnou a žádanou součástí různých oslav, večírků a dalších společenských událostí. Kde se ale vlastně striptýz vzal? Původ současného moderního striptýzu nás díky dochovaným historickým pramenům dovádí až do Francie, konkrétně do Paříže, kde se na začátku 20. století objevila první průkopnice striptýzu - Jean de Lianová a svým, tehdy odvážným vystupováním, dala vzniknout nejoblíbenější veřejné zábavě pro dospělé - striptýzu. nakonec i striptýz Hradec Králové je maximální spokojenost

Nabízíme


Nabízíme práci, která není nudná, bude vás určitě bavit a navíc je 100% diskrétní. Co se týká platových podmínek, za každé vystoupení, které běžně trvá přibližně osm minut, získáte 1500 Kč. 40000 kč za měsíc Práce pro vás může být sympatická třeba i z důvodu dobré pracovní doby. Vystoupení se běžně konají převážně během víkendů v odpoledních a večerních hodinách čímž odpadá nepříjemné ranní vstávání.

Požadujeme


Pro to, aby jste u nás mohl(a) pracovat jako striptér(ka) musíte splnit především podmínku věku, tedy minimálně 18 let a maximálně 28. Samozřejmostí je i odpovídající vzhled a štíhlá postava. Dále požadujeme maximální spolehlivost, dobrou schopnost komunikace a příjemného vystupování. To co naopak nepožadujeme je praxe ve striptýzovém oboru. Pokud jste v této branži ještě nepracovali, vůbec to nevadí. Rádi zaučíme i úplné nováčky.

Kontaktujte nás


Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete nám e-mail na adresu info@agenturafox.cz s profilovou fotografií a i fotografií celé postavy a my se vám ozveme s dalšími konkrétními informacemi.

Zpět na přehled blogu