facebook

Vánoce a striptýz

Náš zákazník Tomáš K. nám poslal velmi milý e-mail, kde shrnul zážitky z předvánočního firemního večírek, který dostal za úkol uspořádat. Zlatým hřebem byl samozřejmě pánský striptýz od naší agentury...

Firemní večírek


Vážená agenturo, chtěl bych vám touto cestou poděkovat za skvělý zlatý hřeb vánočního večírku v naší firmě. Letos to bylo poprvé, kdy jsem dostal organizaci vánočního večírku u nás ve firmě na starost já. Předchozí roky se o tyto záležitosti starávala moje kolegyně Lenka, která to ale letos, z důvodu velkého časového vytížení, odmítla.

Vánoce a striptýz, jde to dohromady?


Dávno jsem toužil po tom, objednat na nějakou tu párty dámský striptýz, ale buď nebyla správná příležitost, nebo jsem neměl dostatek odvahy. Nyní jsem si ale řekl, že musím v zájmu celku překonat ostych a kolegové i kolegyně to snad pak ocení. Na mysli mi sice ještě vytanula jedna otázka a sice, jestli se striptýz hodí do vánoční atmosféry. Sedl jsem tedy k počítači a chvíli googloval zkušenosti z ostatních podobných pracovišť. Zhruba po půl hodině jsem sám sobě definitivně potvrdil, že striptýz Brno bude skvělý doplněk vánočního večírku.

Další náplň firemního večírku


Kromě dámského striptýzu jsem v nedaleké restauraci také objednal dodávku pohoštění přímo k nám do firmy. Vsadil jsem na klasiku, tedy obložené mísy. Dle mých zkušeností je to daleko vděčnější forma občerstvení než nějaké "fancy" mořské plody, příšerky apod. Hudbu jsem zařídil z vlastních zdrojů. Mé obyvákové reproboxy dokáží dostatečně ozvučit společné firemní prostory. Přehrávané skladby jsem si dokonce nechal schválit u OSY :-) Nafouknul jsem asi 50 balónků a protože jsem byl vždy trochu slabší na plíce, málem jsem to nepřežil :-) Co se pití týká, nechyběla dobrá argentinská vína ale i sud plzeňského a samozřejmě moje domácí slivovice, která léčí kudy teče :-)

Když přijela "vánoční" striptérka


Se striptýzovou agenturou jsem byl domluven, že až slečna striptérka dorazí, prozvoní mě. Ve smluvený čas tak učinila, a protože mám rád dochvilnost, šel jsem ji s nadšením dolů k hlavnímu vchodu přivítat. Záhy jsem poznal velmi půvabnou a příjemnou slečnu, která byla dobře naladěná a připravená předvést svojí show.

Vánoční večírek byl A+


Striptérka svým vystoupením všechny oslnila a nejlepší na tom bylo, že jsem měl pocit, že i dámy od nás si to pořádně užily. Když striptérka prováděla své číslo, povzbuzovaly jí. Pánové ani nedýchali a tak to má být. Díky této striptýzové tečce mohu náš vánoční firemní večírek považovat za velmi podařený a ostatní kolegové by se mnou také souhlasili.

Ještě jednou děkuji agentuře za profesionální přístup manažera i striptérky a přeji další spokojené zákazníky, jako jsem já.

Zdraví Tomáš, Ostrava

Zpět na přehled blogu