facebook

Nabídka různých striptýzů

Jako Agentura Fox nabízíme na našem webu různé druhy erotických vystoupení. Naší nabídkou se snažíme pokrýt většinovou poptávku zákazníků. Pojďme si nyní jednotlivé formy vystoupení rozebrat podrobněji.

Dámský striptýz


Již podle názvu se jedná o celkem evidentní záležitost. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout velmi pohledné a sexy striptérky, které vybičují fantazii přítomných pánů na maximum. Tradiční dámský striptýz Brno by neměl chybět na žádné oslavě narozenin nebo rozlučce se svobodou.

Pánský striptýz


Pánský striptýz lze označit jako striptýz Brno pro dámy. Pánský striptýz nesmí chybět na žádné rozlučce se svobodou a ani taková pořádná dámská jízda by se bez tohoto vystoupení neobešla.

Duo striptýz


Striptér a striptérka předvedou společné vystoupení. Tato varianta erotické show je vhodná na akce, kde lze počítat se smíšeným publikem mužů a žen. Dvojice vystupujících předvede žhavou hypnotizující erotickou interakci, která naladí přítomné dámy i pány na tu správnou vlnu.

Lesbian show


Lesbian show nebo chcete-li lesbi-show je vystoupení dvou sexy striptérek a patří již tradičně do hledáčku především pánské části publika. Agentura Fox nabízí vkusnou a zároveň žhavou lesbi-show, která nenechá nikoho klidným a atmosféra na místě pořádně zhoustne.

Autoerotika


Ne, nejedná se o sex v autě :-) Autoerotika je jiný výraz pro sebeuspokojování nebo masturbaci. Běžně se jedná o show samotné striptérky, která se sexuálně uspokojí před celým publikem. To zní lákavě, že?

Zpět na přehled blogu