facebook

Americký striptýz

Naše agentura na tomto webu nabízí různé druhy striptýzových vystoupení a jedním z nich je i tzv. Americký striptýz. Pokud Vás zajímá, co to vlastně Americký striptýz znamená a jak by třeba mohl doplnit Vaší párty, jsou následující řádky psány přímo pro Vás. Jak je tedy zřejmé a ze zaměření našeho webu snadno předjímatelné, Americký striptýz je druh erotické show, kdy se jeho aktéři (striptér nebo striptérka) nesvlékají do úplné nahoty. To, že striptér či striptérka během vystoupení neodloží veškerý svůj oděv neznamená, že je tato varianta striptýzu nudná. Právě naopak, někdy totiž může znamenat méně nahoty více erotického náboje.

Nyní je ještě třeba osvětlit samotný přívlastek této erotické show. Slovo "Americký" v označení Americký striptýz se uchytilo z důvodu, že v mnoha federálních statéch USA platí zákaz nahoty ve veřejných prostorech. Porušení tohoto zákona je trestáno vysokou pokutou a v extrémních případech může být "nahý" aktér uvězněn. Takto přísně je dokonce posuzováno i pobývání na pláži "nahoře bez". Dovoleno je jen na Floridě. Právě díky těmto přísným pravidlům se vyvinul Americký striptýz, který se dokáže elegantně porušování zákona vyhnout a každý si přitom může užít toto erotické vystoupení.

Americký striptýz bude působit sympaticky také na lidi, kteří ještě třeba nikdy ve svém životě žádný striptýz neviděli. Bude to pro ně něco jako plynulý a pozvolný úvod do striptýzu a erotické show obecně. Pokud si tedy nejste jisti klasickým striptýzem jako vhodným doplňkem pro Vaší párty, oslavu nebo firemní večírek, vyzkoušejte nejdříve Americký striptýz v podání našich talentovaných striptérek nebo striptérů.

Zpět na přehled blogu