facebook

Žhavá lesbi-show

To, co některým divákům může chybět při běžném striptýzovém vystoupení, dokonale doplňuje lesbi-show - vystoupení dvou sexy striptérek. Odjakživa je známo, že dvě roztoužené ženy, které se sobě navzájem intimně věnují, dokážou pořádně rozproudit krev v žilách každého muže. Díky tomu je "lesbické" vystoupení vedle klasického striptýzu další nejoblíbenější variantou živé erotické show. Striptýz Liberec zajistí dvě striptérky jako duo strip

Mezi velké výhody lesbi-show patří skutečnost, že vystoupení dvou striptérek je z estetického hlediska maximálně přijatelné jak pro mužskou tak i pro ženskou část publika. Díky tomu se nemusíte bát rozpačitých reakcí přihlížejících diváků a Vaše akce neutrpí žádné faux pas. Dámský striptýz je také velice populární a to na všechny akce

Samotné vystoupení při lesbi-show lze provést v několika různých variantách, které lze předem zvolit. Varianta s označením soft představuje striptérky, které jsou při intimních lesbických hrátkách alespoň minimálně oděny resp. jejich intimní partie kryje spodní prádlo. Variantu SOFT si lze představit jako dívky, které se spolu mazlí ve spodním prádle a během vystoupení vystřídají několik sexuálních poloh. Takové představení se hodí pro široké spektrum diváků a nelze jím absolutně nic zkazit.

Lesbi-show může být samozřejmě provedena i odvážněji. Další stupeň bývá označován jako HARD. Při této formě lesbi-show jsou účinkující striptérky ve finále zcela bez oděvů, spodního prádla a při erotických hrátkách navíc mohou používat nejrůznější erotické pomůcky. Striptýz Svitavy tam je vystoupení dvou slečen pravidelně a to přijede bruneta s blondýnou.

Takovou show si vystupující dívky zaručeně získají pozornost všech zúčastněných. Diváci tak mají možnost sledovat představení, které je nejen plné vášně a erotického náboje, ale i lesbického sexu. Takové vystoupení se přítomným jen tak z hlavy neztratí. Pokud jsme Vás přesvědčili, že lesbická show je ta pravá zábava pro Vaší akci, neváhejte a objednejte si toto vystoupení. Objednávku můžete učinit telefonicky na číslo 608 880 101 či e-mailem info@agenturafox.cz. Těšíme se na spolupráci!

Zpět na přehled blogu