facebook

Nejslavnější striptérka

Jako o nejslavnější striptérce všech dob se mluví o Ditě von Teese. Burleska Dita von Teese je americká návrhářka spodního sexy prádla, herečka a také striptérka. Nejvíce se však proslavila právě jako striptérka na rozlučku . Při výběru kostýmů pro striptýzová vystoupení si vybírá kostýmy ze 40. a 50. let minulého století. V té době byly ženy opravdové dámy a muži ze gentlemani. A její kostýmy jsou opravdu sexy. Dita povýšila striptýz z barové zábavy na opravdové umění. Tato slavná burleskní tanečnice, herečka a striptérka si vystoupení užívá a divákům se zatajuje dech. Romantická doba, kterou si Dita oblíbila (40. a 50.léta) a díky níž se také proslavila, je velmi přitažlivá ještě dnes. Ale nejsou to jen dokonalé kostýmy , co Ditu proslavilo. Je to hlavně její charisma. Dnes, ve věku 40 let, se stále uplatňuje v podobném oboru. Stala se z ní návrhářka spodního prádla, která stále pomáhá vytvářet originální sexy kostýmy pro striptérky.

Jako o nejslavnější striptérce všech dob se mluví o Ditě von Teese. Dita von Teese je americká návrhářka spodního sexy prádla, herečka a také striptérka. Nejvíce se však proslavila právě jako striptérka. Při výběru kostýmů pro striptýzová vystoupení si vybírá kostýmy ze 40. a 50. let minulého století. V té době byly ženy opravdové dámy a muži ze gentlemani. A její kostýmy jsou opravdu sexy. Dita povýšila striptýz Znojmo z barové zábavy na opravdové umění. Tato slavná burleskní tanečnice, herečka a striptérka na narozeniny si vystoupení užívá a divákům se zatajuje dech. Romantická doba, kterou si Dita oblíbila (40. a 50.léta) a díky níž se také proslavila, je velmi přitažlivá ještě dnes. Ale nejsou to jen dokonalé kostýmy , co Ditu proslavilo. Je to hlavně její charisma. Dnes, ve věku 40 let, se stále uplatňuje v podobném oboru. Stala se z ní návrhářka spodního prádla, která stále pomáhá vytvářet originální sexy kostýmy pro striptérky.

 

Dnešní popularita striptýzu se do jisté míry opírá právě o Ditu von Teese. Během svých let největší slávy cestovala po celém světě, aby ukázala svůj Burleskní co největšímu množství lidí. Dita von Teese byla zároveň výjimečná tím, že se pustila rovněž do kariéry zpěvačky a nazpívala několik hitů. Napsala také dvě knihy, které byly zaměřené na Burleskní historii, fetišismus a také témata, která jsou velmi blízké ženám jako je péče o sebe sama, zdraví a krása.

Za zmínku stojí rozhodně i její herecká kariéra, kdy si zahrála v několika filmových roli, včetně kriminálních filmů.

 

Manželství s Marilyn Manson

Manželství o které se zajímal celý svět. Tak by se dalo shrnout dva roky trvající vztah Dity Von Teese s Marilyn Mansonem. Jejich manželství trvalo od roku 2005 do roku 2007. Merilyn Manson byl dlouholetým fanouškem tanečnice, byl také členem jejího fanklubu. Za účelem seznámení se Marilyn Manson rozhodl Ditu Von Teese pozvat do jednoho z jeho hudebních videoklipů. Jejich vztah se však po častých neshodách po dvou letech rozpadl.

 

Mezi největší záliby Dity von Teese patřila pochopitelně móda, nicméně měla také velkou oblibu v historických autech, kterých vlastní hned několik. Jednou z dalších jejich bylo sbírání Čínských starodávných čajových setů a také dalšího umění, které pochází z Číny. Její domov v hvězdami napěchovaném Hollywood Hills. P,

 

Dita Von Teese se stala nejdou z nejvýraznějších žen lidské historie. Zasloužila se o proslavení burleskního umění, což by se dalo považovat za předchůdce dnešního striptýzu. Nicméně v té době byla Burleskní vystoupení zaměřená na takzvanou elitu, gentlemany a dámy. Dita Von Teese se však neuspokojila s kariérou tanečnice a pustila se jak do světa filmů. Svůj všestranný talent prokázala také zpěvem a nyní se věnuje na plno navrhování extravagantních kostýmů. Dita Von Teese se tak dá považovat za velice odhodlanou, ambiciózní a silnou ženu. Nyní i při svém věku 50ti let si drží svůj půvab a eleganci a málo kdo by ji její skutečný vět tipoval.

Zpět na přehled blogu