facebook

Dámský striptýz, pánský striptýz Ostrava

Dámský striptýz je klasika. Je to jeden z nejstarších a nejzajímavějších dárků, které můžete dát svému právě plnoletému kamarádovi. Je to ideální půlnoční překvapení na vaši narozeninovou párty. Je to perfektní způsob, jak osladit kamarádovi zapíjení svobody. Nebojte se objednat si striptérku. Domluvíte se s ní na detailech, vyjde vám v rozumné míře vstříc. Striptérky jsou umělkyně a profesionálky, nebojte se zeptat na cokoliv. A užijte si tak klasický dámský striptýz! Pánský striptýz je oproti dámskému striptýzu spíše novinkou. Novinkou, která už se ale zažila a je stále populárnější. Vždyť ženy se chtějí také bavit. Pozvěte si striptéra na narozeninovou oslavu, překvapte svou kamarádku striptérem na poslední párty před svatbou. Nebo si zajděte na pánský striptýz Brno do některého z klubů. Nebudete litovat. Nejde jen o sexuální energii, ale je to také (a hlavně) zábava. Slyšeli jste už o ladies party?

Představte si takovou pořádnou dámskou jízdu jako z filmu. Je zcela jedno, kolik se vás sejde ať už budete 5 nebo 10 či jen dokonce 2 kamarádky. Striptýz si vždy užijete. Vyberete si svého striptéra, kterého si můžete představit jako mladého a svalnatého muže, který vám splní v rozumné míře vaše představy. Naší chlapci striptéři jsou ve svém oboru skuteční profíci, kteří vědí, jak rozparádit každou ženu.
Tuto stejnou zábavu si mohou však užít i pánové.
Pro pány je zde určen dámský striptýz. Mladé, krásné, štíhle ženy a dívky s vnadnými těly, které jsou zde jen pro potěšení pánů a jejích zábavu. Během takového striptýzu se velmi dobře pobavíte a užijete si celé vystoupení. Striptýz je výborný relax po náročných dnech. Muži často komentují těla dívek a v případě, že jsou s našimi striptérkami spokojení, tak se často odmění dýškem. Na striptýz si tak můžete zajít ve skupině přátel nebo klidně i s kolegy a oslavit úspěchy.
Na striptýz si můžete dojít buďto do profesionálně vybaveného klubu, tedy do strip-klubu nebo si můžete striptýz uspořádat u sebe doma, na chatě, v domě, na zahradě nebo v jiném prostoru jako je bar, restaurace a podobně. Striptýz si můžete objednat v rámci celého města Ostravy a také v jeho okolí v rámci Moravskoslezského kraje do měst jako je Karviná, Havířov, Opava, Český Těšín nebo Frýdek-Místek. I město Praha
Pokud jste již dostali pozvánku na striptýz, není zároveň nutné aby vaše drahá polovička žárlila. Striptýz je sice erotickou formou zábavy, ale nejedná se o žádné oplzlé scény ani nic podobného. Klidně si však svou drahou polovičku můžete vzít sebou, a uspořádat tak ještě větší party. Vyjímkou nejsou ani smíšené oslavy, kde se pozvou muži i ženy a na vystoupení mají přizvané jak striptéry, tak striptérky.

Nemusí být jen agentura z Ostravy , ale i striptýz Brno vám může zajistit na jihu Moravy  spoustu striptýzových vystoupení.

Zpět na přehled blogu