facebook

Nabídka různých striptýzů

Jako Agentura Fox nabízíme na našem webu různé druhy erotických vystoupení. Naší nabídkou se snažíme pokrýt většinovou poptávku zákazníků. Pojďme si nyní jednotlivé formy vystoupení rozebrat podrobněji.

Dámský striptýz

Již podle názvu se jedná o celkem evidentní záležitost. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout velmi pohledné a sexy striptérky, které vybičují fantazii přítomných pánů na maximum. Tradiční dámský striptýz by něměl chybět na žádné oslavě narozenin nebo rozlučce se svobodou.

Pánský striptýz

Pánský striptýz lze označit jako striptýz pro dámy. Pánský striptýz nesmí chybět na žádné rozlučce se svobodou a ani taková pořádná dámská jízda by se bez tohoto vystoupení neobešla.

Duo striptýz

Striptér a striptérka předvedou společné vystoupení. Tato varianta erotické show je vhodná na akce, kde lze počítat se smíšeným publikem mužů a žen. Dvojice vystupujících předvede žhavou hypnotizující erotickou interakci, která naladí přítomné dámy i pány na tu správnou vlnu.

Lesbian show

Lesbian show nebo chcete-li lesbi-show je vystoupení dvou sexy striptérek a patří již tradičně do hledáčku především pánské části publika. Agentura Fox nabízí vkusnou a zároveň žhavou lesbi-show, která nenechá nikoho klidným a atmosféra na místě pořádně zhoustne.

Autoerotika

Ne, nejedná se o sex v autě :-) Autoerotika je jiný výraz pro sebeuspokojování nebo masturbaci. Běžně se jedná o show samotné striptérky, která se sexuálně uspokojí před celým publikem. To zní lákavě, že?

Zpět na přehled blogu