facebook

Program pro narozeniny v podání striptýzu

Už se vám blíží nezadržitelně vaše narozeniny a vy nevíte co s tím? Každé narozeniny si zaslouží pořádnou oslavu. O to významnější jsou kulaté narozeniny jako 20,30,40,50 nebo třeba i šedesát let. Mnoho lidí považuje za významné i takzvané půlkulaté narozeniny jako je 25,35 let atd. Pokud vás neláká oslava ve společnosti rodiny nebo klasická oslava někde v restauraci a podobně a toužíte po něčem jiném tak se vám naskýtá jedna skvělá možnost. Jak už asi tušíte, řeč je o striptýzu.
Striptýz je netradiční forma zábavy, kterou znali již naší předci a byla velmi oblíbená. Striptýz je určen jak pro muže, tak i ženy a to všech věkových kategorii. Pro muže zde máme dámský striptýz, kde se budou moci těšit na příjemnou dámskou společnost mladých a hezkých tanečnic - striptérek. Naopak pro ženy je zde pánský striptýz, který provozují páni. Jedná se o mladé, svalnaté a krásné muže.
Svůj narozeninový den můžete uspořádat jak ve striptýzovém baru či klubu a nebo klidně kdekoliv jinde. Ať už u vás doma, nebo na zahradě, v baru a nebo kdekoliv jinde.
Během svého dne si klidně můžete zařídit drobnou oslavu se svou rodinou a zařídit všechny povinnosti. Nicméně na večer už můžete pozvat své přátele a vyrazit do města za pořádnou zábavou! Ke striptýzu je vhodné si zajistit dostatek dobrého pití, ať už si rádi dáte míchaný drink, pivo či cokoliv jiného pro rozjetí dobré zábavy jako je vodka či rum. Samozřejmostí by mělo být i nějaké drobné občerstvení ať se můžete nerušeně bavit.
Vámi vybraný striptér nebo striptérka dorazí na vámi zvolené místo, už s kostýmem, na kterém jste se domluvili. U striptérů se celá řada oblíbených kostýmu jako je policista, hasič, voják, kovboj atd. U striptérek je to naopak zdravotní sestřička, policistka, učitelka a nebo sekretářka. Během vystoupení mohou striptéři postupně odhazovat kousky svého oděvu a postupně tak odkrýt více ze svého těla. Zábava je tak na sto procent zajištěna.
S našimi striptéry a striptérkami se dá velmi dobře domluvit, pokud máte určitou prosbu, nebo představu, jak by striptýz mohl vypadat, tak určitě komunikujte. I přes prvotní nervozitu zjistíte že naší striptéři a striptérky jsou lidé jako všichni ostatní, kteří jdou zde primárně pro vás a splní vám vaše představy.
Oblíbený je také dárek pro člověka, který zrovna dovršil oficiálně dospělosti, tedy 18ti let. V mladém věku mnoho lidí touží po tom se pořádně pobavit a tak se pánský striptýz jeví jako výborná varianta.
Můžete tak zažít večer jako z filmu, hodit všechny starosti za hlavu a užít si tak svůj den v okruhu blízkých přátel. Striptýz je zábava, ze které z pravidla odchází všichni s novými zážitky a maximálně spokojení.
Výhoda striptýzu je ta, že je určen pro všechny. Ať už muže či ženy, a to všech věkových kategorii. Striptýz si užijí mladí lidé i starší, vyjímkou nejsou zákazníci ani kolem 60ti let. Ti si takové vystoupení dokáži rovněž náramně užít. Získají tak pocit jako by se jim mládí vrátilo to života.
Pokud jste se tedy rozhodli pro uspořádání své oslavy ve spojení se striptýzem, tak budeme velmi rádi když kontaktujete naší striptýzovou agenturu, která zajistí vše potřebné pro vaší maximální spokojenost a ten nejlepší možný zážitek.
Naše agentura se může pochlubit dlouhou historii a celou řadou spokojených klientů.

Zpět na přehled blogu